HAKKIMIZDA

1990 yılında kurulan EYS Havalandırma Ltd. Şti. Havalandırma sektörünün her alanında , Gıda müşterilerinin ihtiyaç duyduğu gelişime liderlik etmek, desteklemek amacı ile kurulmuş bir organizasyondur.

Müşteri memnuniyetini temel alan, en kaliteli hizmet ve ürünleri fiyat,kalite,satış öncesi ve sonrası destek konularında en iyi çözümleri sunmayı kendisine düstur edinmiş, tecrübeli  ve donanımlı ekibiyle ticari hayatına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Temel prensibi kalite ve güven olan EYS Havalandırma, kalıcı eserler oluşturmak adına yürüttüğü tüm projelerde iletişim,kalite ve uygulama süreçlerini profesyonel olarak yürüten bir şirket olarak ülkemiz ekonomisine çevre ve doğasına sürekli katkı sağlamayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Müşteri talep ve ihtiyaçlarını merkeze alarak tutarlı ve yükselen kalite anlayışı ile karşılayarak değer katmayı esas alan kurumsal şirket yapımız global ölçekte geliştirdiğimiz stratejimiz ve rekabeti ön plana çıkaran büyüme potansiyelimiz ile üstün başarılar sağlayarak elde edeceğimiz değerler manzumesini yönetmek.